A munkaerő formálása és átalakítása elengedhetetlen a vállalkozások ipar 4.0 irányába történő elmozdulásának támogatása érdekében. A gyártási folyamatokban bekövetkező újítások megkövetelik a vállalkozók és munkavállalók kapcsolódó készségeinek erősítését és fejlesztését.
A transznacionális együttműködés egyértelmű hozzáadott értéket kínál többek között a környezetbarátabb megoldások felé történő elmozdulás terén, valamint a logisztikai láncok erősítése mellett lehetőséget kínál a vidéki területek elérhetőségének és mobilitásának javítására.
Annak érdekében, hogy valós, kézzelfogható eredményeket tudjunk elérni a környezetünket érintő társadalmi, gazdasági kérdésekben, elengedhetetlen egy stabil együttműködési rendszer kialakítása, mint vertikális és horizontális, mint nemzeti és nemzetközi szinten egyaránt, legyen szó akár az egészségügy területén történő innovációról, vállalati digitalizációról, a körkörös gazdaság megteremtéséről, vagy akár a kultúra és a közlekedés területén jelentkező regionális kihívásokról.
Innovatív megoldások megtelepítésének elősegítése egészségügyi intézményekben, különös tekintettel a robotizáció, digitalizáció és mesterséges intelligencia adta lehetőségekre.
Kapcsolódó kompetenciáink:
Copyright © 2020 PBN a hozzáadott érték növeléséért Minden jog fenntartva.